Madde Bağımlıları Cinayet İşledi

İstiklal Caddesi’ndeki Madde Bağımlıların İşlediği Cinayet!!!

Zavallı halde iki madde bağımlısı… Başka söylenecek söz yok. Sadece “zavallı” oldukları ifadesi onlar için yeterli. Topluma hiçbir faydaları yok. Kendilerine hiçbir faydaları yok. Ailelerine hiçbir faydası yok. Aile gibi bir kavramları yok. Vatan gibi bir kavramları yok. Zavallı, acınası 2 madde bağımlısı bu ülkenin geleceği olabilecek İTÜ mezunu Halit Ayar’ı acımasızcai pislik bir şekilde üç kuruş para için öldürdü.

Bu cinayetten TUBAM ailesi olarak şu sonuca varıyoruz. Madde bağımlısı insanlar üç kuruş para için, kendi şeref ve haysiyetlerini 3 kuruş için satabiliyorlar ve bir cana kıyabiliyorlar.

Bu pislikten kurtulun ki bir pislik olmaktan siz de kurtulun. Biz kurum olarak sizin yaptığınız bu pisliği unutmayacağız. Kurumumuzun avukatları bu dava için vekil olacaklar ve inşallah sizler yargı önünde müebbet hapis cezasına çarptırılacaksınız.

Uyuşturucu madde satan, torbacılık yapan insanlar gözümüzde ne ise sizler de ondan farklı değilsiniz.

Allah bu yaptıklarınızı hem bu dünya da hemde öteki dünyada size sorsun ve sizi asla affetmesin. Acınası bir hale düşmek ya da düşmemek sizin elinizde. Allah sizi affetmesin inşallah…

 

Paylaşın
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

TUBAM'a sorun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir